Tingimused

Ostutingimused

Müüja

Meenete müüja on sihtasutus Lutreola (edaspidi ka Lutreola), registrikood 90015258.

Sihtasutus Lutreola on isikuandmete vastutav töötleja, Sihtasutus Lutreola edastab maksete teostamiseks vajalikud isikuandmed volitatud töötleja Maksekeskus AS-le.

Maksekeskus AS on maksevahendaja

Meie aadress on Aadress Raua tn 4-19, 10124 Tallinn, e-posti aadress on support@lutreola.eu.

Meened

Meie veebipoes müügilolevad esemed on valmistatud heategevuslikul eesmärgil, müügitulu läheb sihtotstarbeliselt ohustatud liikide kaitse toetamiseks. Osa meenetest on meile annetatud vabatahtlike toetajate poolt.

Ostlemine meie veebipoes

Sirvi veebipoe lehekülge ning leia omale sobivad tooted. Valida saad kas esemete järgi või selle järgi, missugust  ohustatud liiki soovid toetada. Iga toote juures on ära toodud selle hind ning detailsem kirjeldus koos pildiga. Fotod on illustratiivse tähendusega, kuid tehtud müügilolevast tootest.

Kui leiad sobiva toote, vali soovitud kogus ning kliki nupul „Lisa korvi“. Oma ostukorvis olevatest toodetest saad ülevaate kui klikid ikoonil „OSTUKORV“. Näed valitud tooteid ja summat ilma transpordikuluta. Tarne maksumus arvutatakse peale aadressi sisestamist.

Liigu sealt edasi “MINE KASSASSE” nupule klõpsates. Ostukorvis saad valida soovitud kohaletoimetamise viisi.

Tellimuse kinnitamine ja ostu eest tasumine

Ostu vormistamiseks:

* ava ostukorv

* vali kohaletoimetamise viis

* sisesta tarneaadress

* nõustu tingimustega

* kinnita tellimus

Kõikide ostuprotsessis tekkivate küsimusetega pöörduge meie poole meili teel support@lutreola.eu või telefonil 5046650.

Transport

Tooted toimetatakse tellijani Omvina pakiautomaadivõrgustiku või Omniva postkontori kaudu tavasaadetisena.

Kui oled valinud ise järeletulemise võimaluse, saad paki kätte Tallinna Loomaaia Keskkonnahariduskeskuse ehk Läänevärava kassast aadressil Ehitajate tee 150.

Postitamise aeg ja kohaletoimetamise kiirus

Postitame tellitud tooted hiljemalt kahe (2) ööpäeva jooksul alates arve tasumisest. Seejärel toimetab kauba Teieni teenusepakkuja.  Viivituste puhul teavitame Sind telefoni või e-kirja teel.

Pretensioonide esitamine ja nõuetele mittevastavate toodete tagastamine

Sihtasutus Lutreola vastutab oma veebipoes müügil olevate toodete nõuetelevastavuse ja puuduste eest. Pretensioonide esitamise tähtaeg on 14 päeva alates kauba kättesaamisest. Probleemide korral palume pöörduda viivitamatult, kuid mitte hiljem kui 14 päeva jooksul alates toodete kättesaamisest meie poole e-posti teel: support@lutreola.eu.

Müüja ei vastuta:

  1. Ostja poolt rikutud toote nõuetelevastavuse eest.
  2. Toote mittesihipärasest kasutamisest tingitud vigastuste/puuduste eest.

Toote nõuetele mittevastavuse või puuduse korral on Sul õigus nõuda toote asendamist nõuetele vastava ja puudusteta toote vastu või taganeda tellimusest ja tagastada toode.

Tellimusest loobumine

Sul on õigus 14 päeva jooksul toode vigastamata ja kasutamata kujul meile tagastada. Tellitud toote kohaletoimetamise kulu ei hüvitata. Tellimuse tühistamiseks palume võtta ühendust e-posti teel: support@lutreola.eu, andes teada tellimuse andmed, mida soovite tühistada, samuti tühistamise põhjuse.

Raha kanname tagasi 14 päeva jooksul pärast toote tagastamist samale kontole, millelt toodete eest tasuti.

Konfidentsiaalsus ja kliendi õigused

Sihtasutus Lutreola ei väljasta Sinu isikuandmeid kolmandatele osapooltele v.a transporditeenuse osutamiseks vajalik info. Sul on õigus nõuda oma andmete kustutamist meie veebipoe andmebaasist.

Kliendil on õigus pöörduda oma huvide kaitseks Tarbijakaitseametisse.